Speellijst

juni 2015
6 juni, try-out – Babelut Festival, Neerpelt (België)

september 2015
30 september, try-out – MAPA Studio, Haarlem

oktober 2015
2 oktober – Festival 2 Turven Hoog, Almere
 (2x)
3 oktober – Festival 2 Turven Hoog, Almere
 (2x)
4 oktober – Festival 2 Turven Hoog, Almere 
(2x)
11 oktober – Zaantheater, Zaandam (2x)
18 oktober – Cereol Fabriek/Het Wilde Westen, Utrecht (2x)

november 2015
1 november – Posthuistheater, Heerenveen (1x)

januari 2016
16 januari – Stichting Westvest, Schiedam (2x)
17 januari – Buiksloterkerk, Amsterdam (2x)

februari 2016
28 februari – TivoliVredenburg, Utrecht (2x)

maart 2016
6 maart – De Doelen, Rotterdam (3x)
14 maart – Bijlmerparktheater, Amsterdam (1x)
15 maart – Bijlmerparktheater, Amsterdam (2x)
20 maart – Diamanttheater, Den Haag (2x)
24 maart – De Nieuwe Regentes, Den Haag (1x)
28 maart – Philharmonie, Haarlem (3x)

juni 2016
13 juni – Vrije School, Utrecht (1x)

juli 2016
2 juli – Internationaal Kamermuziekfestival Utrecht (2x)
3 juli – Internationaal Kamermuziekfestival Utrecht (2x)
6 juli – Het Concertgebouw, Amsterdam (3x)

september 2016
22 september – Int. Theatre Festival, Wroclaw, Poland (4x)

oktober 2016
2 oktober – Odeon/De Spiegel, Zwolle (2x)

november 2016
1 november – Dag v/d Muziekvoorstelling, Utrecht (1x)
20 november – Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam (3x)

januari 2017
22 januari – Kindertheater Marjolijn, Dordrecht (2x)

februari 2017
5 februari – Culturele Cirkel, Heemskerk (2x)

maart 2017
1 maart – Maaspodium, Rotterdam (1x)

april 2017
2 april – De Vereeniging, Nijmegen (1x)

mei 2017
7 mei – Stadspodia Leiden, Leiden (2x)
27 mei – Cultura, Ede (1x)

juni 2017
3 juni – Kindermuziek Festival, Ruigoord (2x)

november 2017
6 november – schoolvoorstelling, Baarn (2x)
7 november – schoolvoorstelling, Baarn (3x)
11 november – De Meerse, Hoofddorp (2x)

december 2017
2 december – Noorderkerk, Amsterdam (2x)

februari 2018
17 februari – Westvest90, Schiedam (2x)

maart 2018
4 maart – Bij Vrijdag, Groningen (1x)
6 maart – schoolvoorstellingen, Kampen (2x)
24 maart – Elbphilharmonie, Hamburg (D) (2x)
25 maart – Elbphilharmonie, Hamburg (D) (2x)

april 2018
15 april – CC Het Bolwerk, Vilvoorde (B) (2x)
16 april – GC De Zandloper, Wemmel (B) (2x)